Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Riaditel.jpg
Foto: Pixabay.com
12. februára 2018 8:00 Zdravotnícke zariadenia od SITASITA

Ministerstvo hľadá riaditeľov pre FNsP Nové Zámky

Prihlásiť sa do výberového konania na pozície generálneho a medicínskeho riaditeľa je možné do 27. februára tohto roka.

Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR vyhlásilo výberové konanie na obsadenie miest členov štatutárneho orgánu – generálny riaditeľ a medicínsky riaditeľ na funkčné obdobie päť rokov v štátnej príspevkovej organizácii Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky. Rezort zdravotníctva zverejnil oznam na svojej webovej stránke.

V prípade generálneho riaditeľa požaduje ministerstvo ako kvalifikačné predpoklady a požiadavky bezúhonnosť a spôsobilosť na právne úkony, vysokoškolské vzdelanie II. stupňa ekonomického alebo právnického smeru alebo získané v odbore zhodnom alebo príbuznom oblasti činnosti organizácie.

Uchádzači musia taktiež preukázať prax v riadiacich funkciách v dĺžke najmenej 5 rokov, dôveryhodnosť, odbornú spôsobilosť.

10-stranový projekt

Záujemcovia musia vypracovať projekt stratégie rozvoja organizácie zameraný na zabezpečenie vyrovnaného hospodárenia, zefektívnenie chodu organizácie, zvýšenie efektívnosti vo využívaní finančných zdrojov, personálnu politiku, riešenie aktuálnych problémov.

Napísať ho uchádzači musia v textovom editore v rozsahu minimálne 10 strán formátu A4 (celkový počet znakov v rozsahu minimálne 20 tisíc znakov vrátane medzier) podľa platných pravidiel písania a úpravy písomností.

Prihlásiť sa do výberového konania je možné do 27. februára tohto roka. „Pri doručovaní poštou je rozhodujúci dátum podania uvedený na poštovej pečiatke; pri osobnom doručovaní je rozhodujúci dátum prijatia vyznačený na registračnej pečiatke podateľne Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky,“ dodalo ministerstvo.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X