Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Lieky_3c.jpg
Foto: Pixabay.com
2. septembra 2016 9:19 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

Lieky pre UNLP Košice by mali stáť 5,22 mil. eur

Záujemcovia sa môžu hlásiť do 30. septembra tohto roka

Farmaceutické výrobky pre Univerzitnú nemocnicu L. Pasteura v Košiciach by mali stáť 5,22 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty. Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania, ktoré nemocnica zverejnila v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Záujemcovia sa môžu hlásiť do 30. septembra tohto roka.

Predmetom zákazky je dodávka liekov a liečiv pre potreby verejného obstarávateľa. Ako sa píše v oznámení, predmet zákazky je rozdelený do 283 častí.

Jeho súčasťou sú okrem iného farmaceutické výrobky, liečivá pre poruchy súvisiace s kyselinou, liečivá pre výživovú sústavu a látkovú premenu, ale aj črevné protizápalové/protiinfekčné činidlá, inzulín, liečivá používané pri cukrovke, vitamíny. Rozhodujúcim kritériom pre výber víťaza bude cena. Trvanie zákazky stanovil zadávateľ na 24 mesiacov, pričom avizuje použiť elektronickú aukciu.

Univerzitná nemocnica L. Pasteura v Košiciach má 1 356 lôžok a približne 3 680 zamestnancov. Tvoria ju dve prevádzky – na Rastislavovej 43 a Triede SNP 1 a jej pracoviská zastrešujú centrá, ústavy, kliniky, oddelenia a ambulantné pracoviská.

Poskytuje široké spektrum zdravotníckych výkonov hradených z verejného zdravotného poistenia a tiež služby nad rámec verejného zdravotného poistenia (platené služby a ubytovanie v nadštandardných izbách). Je výučbovou základňou pre Lekársku fakultu UPJŠ Košice.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X