Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Parking
Foto: Thinkstock
21. augusta 2017 12:21 Zdravotnícke zariadenia od SITASITA

Levická nemocnica sa dočká nového parkoviska

Súčasné parkovacie plochy pri nemocnici dlhodobo nepostačujú, situácia je už kritická

Levická nemocnica sa dočká nového parkoviska. Nitriansky samosprávny kraj zrekonštruuje parkovacie plochy za nemocnicou, kde vznikne zhruba 200 parkovacích miest a spevnená plocha pre potreby leteckej záchrannej služby.

Kraj vypísal súťaž na dodávateľa stavby, predpokladaná hodnota zákazky je podľa vestníka verejného obstarávania 583 333 eur bez DPH.

Parkujú tam aj návštevníci cintorína

Víťaz súťaže vybuduje nielen nové parkovacie miesta, ale aj príjazdové komunikácie, chodníky a zelené plochy, počíta sa aj s výsadbou nových stromov.

Súčasné parkovacie plochy pri nemocnici dlhodobo nepostačujú, situácia je už kritická. Pred nemocnicou parkujú nielen jej zamestnanci a pacienti, ale aj návštevníci cintorína, pretože oproti hlavnému vstupu do nemocnice je vstup do cintorína. Dochádza tu ku kolíziám so sanitkami a problémy s dopravou sa postupne rozširujú aj na okolité ulice.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X