Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Levická nemocnica sa dočká nového parkoviska

Parking
Foto: Thinkstock

Súčasné parkovacie plochy pri nemocnici dlhodobo nepostačujú, situácia je už kritická

Levická nemocnica sa dočká nového parkoviska. Nitriansky samosprávny kraj zrekonštruuje parkovacie plochy za nemocnicou, kde vznikne zhruba 200 parkovacích miest a spevnená plocha pre potreby leteckej záchrannej služby.

Kraj vypísal súťaž na dodávateľa stavby, predpokladaná hodnota zákazky je podľa vestníka verejného obstarávania 583 333 eur bez DPH.

Parkujú tam aj návštevníci cintorína

Víťaz súťaže vybuduje nielen nové parkovacie miesta, ale aj príjazdové komunikácie, chodníky a zelené plochy, počíta sa aj s výsadbou nových stromov.

Súčasné parkovacie plochy pri nemocnici dlhodobo nepostačujú, situácia je už kritická. Pred nemocnicou parkujú nielen jej zamestnanci a pacienti, ale aj návštevníci cintorína, pretože oproti hlavnému vstupu do nemocnice je vstup do cintorína. Dochádza tu ku kolíziám so sanitkami a problémy s dopravou sa postupne rozširujú aj na okolité ulice.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Autor SITADátum 21. augusta 2017 12:21

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...