Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Kúpele Trenčianske Teplice - Liečebný dom Pax SITA / TomṚ Somr
28. apríla 2016 11:45 Ostatné od vZdravotnictve.skSITA

Kúpele Trenčianske Teplice vlani so ziskom 140 tis. eur

Výnosy z hospodárskej činnosti v ostatnom roku klesli na 10,85 mil. eur z 12,45 mil. eur.

Spoločnosť Kúpele Trenčianske Teplice, a. s. dosiahla v minulom roku zisk 139 666 eur, čo v medziročnom porovnaní predstavuje pokles oproti roku 2014, kedy bol vo výške 142 911 eur. Vyplýva to zo zverejnenej účtovnej závierky a výročnej správy za rok 2015.

Dosiahnutý zisk navrhuje spoločnosť v nasledujúcom účtovnom období preúčtovať vo výške 13 967 eur ako povinný prídel na účet zákonného rezervného fondu a sumou 125 699 eur navýšiť položku nerozdeleného zisku minulých rokov.

Výnosy z hospodárskej činnosti v ostatnom roku klesli na 10,85 mil. eur z 12,45 mil. eur. Znížili sa aj náklady na hospodársku činnosť na 10,61 mil. eur z 12,19 mil. eur.

Pokles vykázali aj záväzky, a to na 5,85 milióna eur z 6,95 mil. eur. Ku koncu sledovaného obdobia predstavoval majetok spoločnosti 29,49 milióna eur. Z väčšej časti, konkrétne 25,4 mil. eur, ho tvoril neobežný majetok. Základné imanie zostalo vlani nezmenené 15,82 milióna eur.

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti Kúpele Trenčianske Teplice, a. s. je poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti. Kúpele sa špecializujú na liečbu a prevenciu ochorení pohybového aparátu, stavoch po operáciách a úrazoch, chronických reumatických ochoreniach u niektorých civilizačných chorôb, chorôb z povolania, ale aj ochorení z oblasti internej medicíny, gynekologické a kožné ochorenia vrátane psoriázy.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X