Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Roadwork.jpg
Ilustračné - Morguefile.com
25. januára 2016 16:01 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

Košická univerzitná nemocnica rekonštruuje objekty

Univerzitná nemocnica L. Pasteura (UNLP) v Košiciach realizuje v areáli na Rastislavovej ulici aj na poliklinike a nemocnici na triede SNP viaceré rekonštrukcie, na ktoré získala 1,8 milióna eur ako účelovo viazané prostriedky zo štátneho rozpočtu a využíva aj vlastné zdroje. Informovala o tom hovorkyňa UNLP Ladislava Šustová.

Ako uviedla Šustová, skončili s výmenou pôvodných schodiskových okien za nové na troch nemocničných pavilónoch v areáli na Rastislavovej ulici, čím sa zníži energetická náročnosť budov.

V areáli na Triede SNP sa skončila rekonštrukcia vstupu do budovy polikliniky spolu so zriadením miestnosti pre informátora.

„Pred vstupom do polikliniky aktuálne vymieňame aj schodisko. Predpokladáme, že ak sa nevyskytnú neočakávané technické problémy, hotové by malo byť do 15. februára. Návštevníci polikliniky môžu rátať aj s výmenou asfaltu pred vchodom do budovy. S týmito stavebnými prácami však musíme počkať, pretože si vyžadujú iné klimatické podmienky,“ povedala Šustová.

„Momentálne rekonštruujeme hygienické zariadenia pri ambulanciách v budovách na Rastislavovej ulici, ako aj na Triede SNP, následne vymeníme podlahy v poliklinike na Triede SNP. Krátko pred ukončením je výmena všetkých okien na chirurgickom monobloku na Rastislavovej, rekonštruujeme výťah v lôžkovom monobloku na Triede SNP a zároveň pripravujeme rekonštrukciu ďalších piatich výťahov na Rastislavovej,“ konkretizoval námestník riaditeľa pre technicko-prevádzkový úsek Branislav Ropek.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X