Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Narcisy
Foto: SITA/Radoslav Maťaš
14. mája 2018 10:41 Ostatné od vZdravotnictve.skSITA

Klub dobrej nádeje pripravuje Onkotábor 2018

Tábor je pre účastníkov bezplatný

Občianske združenie Klub detskej nádeje aj tento rok pripravuje bezplatné letné turnusy táborov pre deti s onkologickou diagnózou a ich súrodencov.

Onkotábor 2018 pre menšie deti od 6 do 12 rokov i pre teenagerov od 13 do 18 rokov sa bude konať v rekreačnom zariadení Priedhorie v Pružine od 30. júna do 8. júla „pod jednou strechou“. Program však bude oddelený a prispôsobený nielen veku, ale aj zdravotnému stavu účastníkov. Informuje o tom stránka Klubu detskej nádeje.

Prihlásiť sa možno do 13. júna

Tábor je pre účastníkov bezplatný. Plne je hradený Klubom detskej nádeje z asignácie 2-percentnej dane z príjmu a vďaka financiám zo zbierky Deň narcisov 2018 Ligy proti rakovine SR.

Prihlásiť deti s onkologickými ochoreniami a ich súrodencov na Onkotábor 2018 možno do 13. júna. V prípade veľkého záujmu o tábor budú mať prednosť deti, ktoré sú po liečbe.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X