Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Hartmann_groh_treska.jpg
Tomáš Grog (vľavo) a Marek Tŕeška Hartmann-Rico
1. februára 2016 10:00 Ostatné od vZdravotnictve.skvZdravotnictve.sk

Hartmann-Rico povedú dvaja riaditelia

Vedenie českého výrobcu zdravotníckych pomôcok Hartmann-Rico tvorí od Nového roku dvojica výkonných riaditeľov. Stalo sa tak po odchode generálneho riaditeľa Ľubomíra Páleníka, ktorý stál na čele firmy osemnásť rokov.

Ako informovala spoločnosť, konateľ slovenskej pobočky Tomáš Groh je zodpovedný za oblasť obchodu a marketingu a Marek Třeška za oblasť financií, ľudských zdrojov, IT a SCM. Predstavenstvo tvoria spoločne s Jaroslavom Novákom, riaditeľom pre technickú oblasť a výrobné závody.

Tomáš Groh zastáva pozíciu riaditeľa pre obchod a marketing spoločnosti od roku 2013. Predtým od roku 2005 pôsobil vo funkcii obchodného riaditeľa. Od roku 2009 viedol v rámci skupiny Hartmann a regiónu východnej Európy viacero medzinárodných projektov a aktivít v oblasti riadenia predaja. Od marca 2015 bol menovaný konateľom slovenskej pobočky Hartmann-Rico. V skupine Hartmann pôsobí už od roku 1998.

Marek Třeška, predtým finančný riaditeľ Hartmann-Rico začal svoje pôsobenie v spoločnosti v roku 1998. Od roku 1999 pôsobil na rôznych vedúcich pozíciách v obchode, marketingu a controllingu v materskej spoločnosti v Nemecku i v dcérskych spoločnostiach Hartmann Group (Rusko, krajiny bývalej Juhoslávie, Bulharsko, Ukrajina).

 

Spoločnosť Hartmann-Rico a.s. patrí medzi najvýznamnejších výrobcov a distribútorov zdravotníckych prostriedkov a hygienických výrobkov v Českej republike. Zastúpenie na Slovensku má už viac ako 20 rokov. Spoločnosť vznikla v roku 1991 vstupom spoločnosti Paul Hartmann AG do vtedajšieho podniku Rico Veverská Bítýška a je súčasťou medzinárodnej skupiny Hartmann so sídlom v Heidenheime v SRN.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X