Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Handlovská nemocnica otvorila ortopedickú ambulanciu

Rontgen_clenok.jpg
Foto: FreeImages.com

Nemocnica Handlová – 2. súkromná nemocnica, ktorá je členom skupiny AGEL, v týchto dňoch rozšírila portfólio služieb poskytovaných svojim pacientom o činnosti v odbore ortopédia.

Vďaka otvoreniu novej ortopedickej ambulancie, ktorej činnosť nadväzuje aj na činnosť jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odbore ortopédia, pacienti už nebudú musieť cestovať do iného mesta, či okresu.

Ako informovala hovorkyňa Agelu Marta Csergeová, ambulanciu je otvorená vo štvrtok a v piatok od 07:00 do 15:00. Odborným lekárom ortopedickej ambulancie je Vladimír Gaman.

Prístroje sú k dispozícii v nemocnici

Ortopedická ambulancia Nemocnice Handlová sa nachádza v zrekonštruovanej budove polikliniky a v súčasnosti zdieľa priestory s algeziologickou ambulanciou.

„Zámerom zriadenia ortopedickej ambulancie bolo najmä zlepšenie dostupnosti zdravotnej starostlivosti pre ortopedických pacientov v regióne Handlová,“ uviedol riaditeľ nemocnice Ján Belanský.

Výhodou pre pacientov je dostupnosť ďalších diagnostických vyšetrení, ktoré ortopéd k správnej a úplnej diagnostike potrebuje (napr. RTG a USG vyšetrenie). Tieto majú pacienti k dispozícii priamo v priestoroch nemocnice.

Zatiaľ iba jedna poisťovňa

 

V súčasnosti je ambulancia zmluvným partnerom ZP Dôvera, avšak vedenie nemocnice rokuje o uzatvorení zmluvného vzťahu aj s ďalšími zdravotnými poisťovňami.

Zatiaľ môžu byť poistenci ZP Union a VšZP v ortopedickej ambulancii ošetrení ako samoplatcovia.

„Verím, že potrebu ortopedickej ambulancie v Handlovskom regióne  pozitívne vyhodnotia aj zvyšné zdravotné poisťovne k spokojnosti svojich poistencov,“ uzavrel Belanský.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Dátum 12. septembra 2016 10:30Zdroj vZdravotnictve.sk

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X