Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Rontgen_clenok.jpg
Foto: FreeImages.com
12. septembra 2016 10:30 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skvZdravotnictve.sk

Handlovská nemocnica otvorila ortopedickú ambulanciu

Nemocnica Handlová – 2. súkromná nemocnica, ktorá je členom skupiny AGEL, v týchto dňoch rozšírila portfólio služieb poskytovaných svojim pacientom o činnosti v odbore ortopédia.

Vďaka otvoreniu novej ortopedickej ambulancie, ktorej činnosť nadväzuje aj na činnosť jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odbore ortopédia, pacienti už nebudú musieť cestovať do iného mesta, či okresu.

Ako informovala hovorkyňa Agelu Marta Csergeová, ambulanciu je otvorená vo štvrtok a v piatok od 07:00 do 15:00. Odborným lekárom ortopedickej ambulancie je Vladimír Gaman.

Prístroje sú k dispozícii v nemocnici

Ortopedická ambulancia Nemocnice Handlová sa nachádza v zrekonštruovanej budove polikliniky a v súčasnosti zdieľa priestory s algeziologickou ambulanciou.

„Zámerom zriadenia ortopedickej ambulancie bolo najmä zlepšenie dostupnosti zdravotnej starostlivosti pre ortopedických pacientov v regióne Handlová,“ uviedol riaditeľ nemocnice Ján Belanský.

Výhodou pre pacientov je dostupnosť ďalších diagnostických vyšetrení, ktoré ortopéd k správnej a úplnej diagnostike potrebuje (napr. RTG a USG vyšetrenie). Tieto majú pacienti k dispozícii priamo v priestoroch nemocnice.

Zatiaľ iba jedna poisťovňa

V súčasnosti je ambulancia zmluvným partnerom ZP Dôvera, avšak vedenie nemocnice rokuje o uzatvorení zmluvného vzťahu aj s ďalšími zdravotnými poisťovňami.

Zatiaľ môžu byť poistenci ZP Union a VšZP v ortopedickej ambulancii ošetrení ako samoplatcovia.

„Verím, že potrebu ortopedickej ambulancie v Handlovskom regióne  pozitívne vyhodnotia aj zvyšné zdravotné poisťovne k spokojnosti svojich poistencov,“ uzavrel Belanský.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X