Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

FNsP Prešov chce kardiostimulátory za 3,59 mil. eur

Ekg_bok.jpg
Foto: Pixabay.com

Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť v súťaži do 2. decembra tohto roka.

Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove chce nakúpiť kardiostimulátory s príslušenstvom v predpokladanej hodnote 3,59 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ.

„Predmetom zákazky je dodávka implantabilných prístrojov – kardiostimulátorov a príslušenstva pre elektroimpulzoterapiu porúch srdcového rytmu,“ píše sa v oznámení. Predmet zákazky sa delí na 31 samostatných ucelených častí.

Trvanie zákazky alebo lehotu na dokončenie stanovila fakultná nemocnica na 24 mesiacov od zadania. Okrem iného musia uchádzači predložiť zoznam dodávok tovaru za predchádzajúce tri roky spolu s potvrdeniami o kvalite, s uvedením cien, lehôt dodania a odberateľov.

Predmet zákazky bude podľa zverejnených informácií financovaný z vlastných finančných prostriedkov verejného obstarávateľa.

Súťaž je otvorená, o víťazovi rozhodne najnižšia cena. Verejný obstarávateľ použije elektronickú aukciu. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 2. decembra tohto roka.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Dátum 26. októbra 2015 8:30Zdroj SITA

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...