Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Lieky_chaos.jpg
Foto: Pixabay.com
16. septembra 2016 14:43 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

FNsP F. D. Roosevelta obstaráva lieky za 7,11 mil. eur

Predmetom zákazky sú lieky zo štyroch skupín – immunopreparáta, cytostatiká, oftalmologiká a antireumatiká.

Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica obstaráva farmaceutické výrobky za viac ako 7,11 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania, zverejneného v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ, sú predmetom zákazky lieky zo štyroch skupín. Konkrétne ide o immunopreparáta, cytostatiká, oftalmologiká a antireumatiká.

Predmet zákazky je rozdelený na 42 častí. Rozhodujúcim kritériom pre výber víťaza bude cena, pričom zadávateľ sa rozhodol využiť elektronickú aukciu.

Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 12. októbra tohto roka. Pri vybraných častiach zákazky požaduje verejný obstarávateľ zábezpeku.

Podrobnejšie údaje nájdu uchádzači v súťažných podkladoch.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X