Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Elektrina.jpg
Pixabay.com
29. marca 2016 10:00 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

Energie pre NOÚ by mali stáť takmer 1,7 mil. eur

Energie pre Národný onkologický ústav (NOÚ) by mali v najbližších dvoch rokoch stáť 1,68 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Predpokladá to predbežné oznámenie, ktoré ústav zverejnil v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ.

Predmetom zákazky je dodávka elektrickej energie a zemného plynu pre NOÚ. Predpokladaný celkový ročný odber elektrickej energie by mal byť 3 480 megawatthodín (MWh), a teda 6 960 MWh za dva roky. Očakávaný sumárny ročný odber zemného plynu odhadol NOÚ na 13 900 MWh, za dva roky 27 800 MWh.

Dodávka silovej elektrickej energie by mala podľa zverejnených informácií stáť 314 tis. eur bez DPH, distribúcia elektriny a ostatné platby by mali byť vo výške 472 tis. eur bez DPH. Spolu tak za elektrinu plánuje NOÚ zaplatiť 786 tis. eur bez DPH.

Dodanie zemného plynu by si malo vyžiadať 680 800 eur bez DPH, distribúcia zemného plynu a ostatné služby sa pravdepodobne vyšplhajú na 211 200 eur bez DPH. Na zemný plyn tak onkologický ústav vynaloží 892 tis. eur bez DPH.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X