Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Do komárňanskej nemocnice prišli Mikulášovia na motorkách

Mikulas_kn.jpg
Agel SK

Bez anjelov a čertov, zato v kožených vestách, na motorkách a v počte deväť kusov – tak prišli v nedeľu Mikulášovia do Všeobecnej nemocnice Komárno. „Boli to nezvyčajní Mikulášovia, ale našim najmenším pacientom sa príchod veľkých chlapov veľmi páčil a dokonca si s nimi aj zaspievali,“ uviedol primár detského oddelenia Mário Kochan.

Členovia motorkárskeho klubu Children of Heaven sa rozhodli, že spravia radosť deťom, ktoré musia kvôli chorobe tráviť deň Mikuláša v nemocnici. Obliekli sa do mikulášskych kostýmov, nasadli na motorky a navštívili ich v areáli nemocnice na detskom oddelení. Akciu nazvali 1. Toy Run.

„Dúfam, že okrem mikulášskych balíčkov sme im tam priniesli aj trošku energie a lásky zo seba,“ povedal prezident motoklubu Ákos Nagy.

Detské oddelenie v rámci komárňanskej nemocnice bolo založené v roku 1947. Má 30 lôžok, kde sú prijímaní pacienti vo veku od 0 do 19 rokov.

Informácie poskytla hovorkyňa Agel SK Marta Csergeová.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Dátum 7. decembra 2015 17:00Zdroj vZdravotnictve.sk
K téme ,

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...