Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Lieky_zelene
Foto: MorgueFile.com
15. februára 2016 8:00 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

DFNsP Bratislava chystá nákup liečiv

Podľa zverejnených informácií by verejné obstarávanie malo začať 29. februára tohto roka.

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou (DFNsP) Bratislava plánuje nakúpiť liečivá pre výživovú sústavu a látkovú premenu v predpokladanej hodnote 1,78 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z predbežného oznámenia v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Podľa zverejnených informácií by verejné obstarávanie malo začať 29. februára tohto roka.

Zákazka by sa mala deliť na štyri časti. V prvej časti ide o nákup liekov ATC skupiny A16AB03 – Alfa-agalzidáza v predpokladanej hodnote 420,79 tisíc eur bez DPH pri počte 250 merných jednotiek. Súčasťou obstarania by mal byť aj liek ATC skupiny A16AB04 – Beta-agalzidáza v predpokladanej hodnote 244,4 tisíc eur bez DPH v rozsahu 90 merných jednotiek.

Detská fakultná predpokladá aj nákup 1 100 merných jednotiek liekov ATC skupiny A16AB07 – Alfa-alglukozidáza v hodnote 479,64 tisíc eur bez DPH. Zákazka by sa mala týkať aj obstarania liekov ATC skupiny A16AB08 – Galsulfáza v rozsahu 420 merných jednotiek za viac ako 638 tisíc eur bez DPH.

Zákazka by podľa dostupných informácií nemala byť financovaná z projektov alebo programov EÚ.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X