Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

DFNsP Bratislava chystá nákup liečiv

Lieky_zelene
Foto: MorgueFile.com

Podľa zverejnených informácií by verejné obstarávanie malo začať 29. februára tohto roka.

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou (DFNsP) Bratislava plánuje nakúpiť liečivá pre výživovú sústavu a látkovú premenu v predpokladanej hodnote 1,78 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z predbežného oznámenia v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Podľa zverejnených informácií by verejné obstarávanie malo začať 29. februára tohto roka.

Zákazka by sa mala deliť na štyri časti. V prvej časti ide o nákup liekov ATC skupiny A16AB03 – Alfa-agalzidáza v predpokladanej hodnote 420,79 tisíc eur bez DPH pri počte 250 merných jednotiek. Súčasťou obstarania by mal byť aj liek ATC skupiny A16AB04 – Beta-agalzidáza v predpokladanej hodnote 244,4 tisíc eur bez DPH v rozsahu 90 merných jednotiek.

Detská fakultná predpokladá aj nákup 1 100 merných jednotiek liekov ATC skupiny A16AB07 – Alfa-alglukozidáza v hodnote 479,64 tisíc eur bez DPH. Zákazka by sa mala týkať aj obstarania liekov ATC skupiny A16AB08 – Galsulfáza v rozsahu 420 merných jednotiek za viac ako 638 tisíc eur bez DPH.

Zákazka by podľa dostupných informácií nemala byť financovaná z projektov alebo programov EÚ.

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
Dátum 15. februára 2016 8:00Zdroj SITA

Odporúčame

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X