Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Fdr_vstup_viz.jpg
Vizualizácia nových priestorov FNsP FSR
16. februára 2016 10:48 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skvZdravotnictve.sk

Banskobystrická nemocnica začala rekonštrukciu vstupu

Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici začala od pondelka s rekonštrukciou vstupne haly. Ako informovala hovorkyňa nemocnice Ružena Maťašeje, renovovať sa bude počas plnej prevádzky ambulancií. Pacientom tak vzniknú dočasné obmedzenia pri vstupe do objektu.

„Všetky práce však vedenie smeruje do popoludňajších hodín, aby nedošlo k výraznému obmedzeniu prevádzky a komfortu pohybu. Prosíme týmto našich pacientov o trpezlivosť,“ uviedla Maťašeje.

„Cieľom tohto projektu je vybudovať pre našich pacientov moderné informačné centrum a komfortné zázemie, kde budú môcť tráviť čas počas čakania na výkony,“ informovala riaditeľka nemocnice Miriam Lapuníková.

Rekonštrukcia sa začne výmenou vstupných dverí, ktoré sú už dlhodobo nevyhovujúce. Pokračovať bude prestavbou obvodových stien, rozvodov, stropných podhľadov, v druhej polovici prídu na rad podlahy a inštalácia interiérových zariaďovacích predmetov. Prestavba potrvá približne do konca apríla 2016.

V roku 2016 je v poliklinike naplánovaná aj inštalácia nového orientačného značenia a rekonštrukcia toaliet na poschodiach.

Súčasný stav vstupnej haly
FNsP FDRFoto: FNsP FDR

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X