Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Nemocnica_operacka.jpg
Foto: FreeImages.com
8. augusta 2016 9:51 Zdravotnícke zariadenia od vZdravotnictve.skSITA

Banskobystrická FNsP obstaráva laparoskopické prístroje

Predmetom zákazky sú podľa dostupných informácií laparoskopické zostavy pre potreby Oddelenia centrálnych operačných sál.

Fakultná nemocnica s poliklinikou (FNsP) F. D. Roosevelta Banská Bystrica obstaráva laparoskopické prístroje. Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania, zverejneného v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Hodnotu zákazky nemocnica vyčíslila na 257 tisíc eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

Predmetom zákazky sú podľa dostupných informácií laparoskopické zostavy pre potreby Oddelenia centrálnych operačných sál (OCOS) banskobystrickej nemocnice.

Súčasťou je aj dodávka na miesto určenia, inštalácia, funkčná skúška, odovzdanie dokumentácie, či odborné zaškolenie a záručný servis.

Zákazka sa delí na dve časti. V prvej nemocnica obstaráva laparoskopickú zostavu pre pokročilé miniinvazívne chirurgické výkony na OCOS.

V druhej časti zadávateľ nakupuje laparoskopickú zostavu pre urologické laparoskopické výkony. „Prístrojová technika musí byť nová, nepoužitá s minimálnymi technicko-medicínskymi a funkčnými parametrami uvedenými verejným obstarávateľom,“ píše sa v oznámení.

Obstarávateľ sa rozhodol využiť elektronickú aukciu, pričom žiadosti o účasť alebo ponuky môžu záujemcovia predkladať do 7. septembra tohto roka. V oboch častiach vyžaduje zadávateľ zábezpeku vo výške dvetisíc eur.

Tagy

Bezplatné novinky emailom zo zdravotníctva raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčame

X